Kommenteeri

yogafunc

YOGAFUNC Live koos Jagaspace’ga on elava muusikaga dünaamiline joogatund, mis on  loodud kolme loomingulise inimese koostööl. Joogaprogrammi on välja töötanud Jocke Salokorpi ja spetsiaalselt sellele tunnile on loonud muusika Jagaspace.

Selles erilises tunnis saad Sina olla osa sellest loomingulisest protsessist, kus muusika saab osa joogast ning joogaharjutused on osa muusikast.

See ei ole tavaline joogatund, see ei ole kontsert, see on ainulaadne kogemus.

Jocke Salokorpi

Olen Tallinna Ashtanga joogakooli, Ashtanga Monkey Yoga ja FUNCY FAMILY sh YOGAFUNC treeningkontseptsiooni üks asutajatest. Olen ashtanga joogat õpetanud Tallinnas meie kooli avamisest saadik, tänaseks 11 aastat. See on olnud huvitav teekond ja ma olen õppinud paljutki nii jooga kui enda kohta. Minu jaoks on jooga vahend hoidmaks füüsilist, mentaalset ja emotsionaalset tasakaalu igapäevaelus. Pärast selle traditsiooni järgimist kümmekond aastat, olen ma nüüd sellest välja astunud ja õpetan hoopis chillimat lähenemist joogale. Ashtanga Monkey Yoga – Ashtanga Yoga beyond the tradition.

Jagaspace Acoustic

Kaushalya – laul, viiul, india harmoonium
Alexandr Kardash – bass, löökpillid (darbuka)

Meie muusika on inspireeritud loodusrütmidest, inimestest meie ümber, tuulest, päikesest ja iidsetest galaktikatest. See kõik võimaldab meil piiluda imekaunisse Haldjamaailma ja avada uksi Tule sündimise paika.
Esitamisele tuleb originaallooming eesti ja inglise keeles samuti mõned algupärased idamaised mantrad.
Kuulajad on nimetanud Jagaspace muusikat teraapiliseks.

Jagaspace on teinud muusikat koos erinevate artistidega alates 2010. Esinenud festivalidel nii Eestis kui väljaspool – Viru Folk, Uue Ajastu Festival, Joogafestival 2012, Tallinn Music Week, Estomania Festival (Soome), Faces 2010(Soome), Positivus 2013(Läti) ja õnneliku juhuse läbi osalenud väga omanäolistel erapidudel Lilleoru ökokülas ja Šveitsi Joogakeskustes. Samuti oleme korraldanud häälejooga workshoppe tudengitele.

http://www.jagaspacegongspa.com/
http://www.jagaspace.com/


Lisa kommentaar

Email again: