Kommenteeri

Ülendav muusika

Muusikal on imeline mõju meie meeleolule, aga ka tervisele ja heaolule! 2016. a esines meil Curly Strings!
2017 .a Sudha ja 2018. a Triinu Taul.

Mismoodi ülendav muusika mõjub? Lihtsate tšakratele loitsmise harjutuste, juhitud meditatisooni ja intuitiivse südamest tuleva laulmisega kandume üksolemise ruumi, kus sügav sisemine rahu ja tervenemine aset leiab.

Koostoimiv grupp ühise eesmärgi ja keskendumisega võimendab meie kogemust ning aitab meist iga ühte tõusta kõrgemale vibratsioonitasemele. Heli on lihtne, kuid samas võimas vahend avamaks energiavoolu läbi keha.

Mingit eelnevat loitsimise kogemust vaja ei ole, kõigil on võimalik kaasa lüüa. Meie südamehääl saab kuuldavaks, laseme tal oma laulu laulda samal ajal loitsides vanu mantraid ja luues ühtset vibratsioonilist kooskõla.

Sel aastal juhendab loitsimist Triinu Taul, eelmisel, 2017 a peaesineja Sudha:

Viimased 15 aastat on Sudha tegelenud pühade ja ülistavate mantrate ning laule esitamisega. Ta viib oma kuulajaskonna erilisele teekonnale läbi helide, et lõpuks jõuda vaikuse ja palve keskmesse. Ta põimib omavahel ida, sufi, tiibeti ja india mõjutusi ning kasutab aafrika, havai ja põlisameeriklaste loitse ärgitades oma kuulajaskonda koos endaga laulma, palvetama ja vaikust nautima.

Sudha on pärit Taanist. Juba lapsena tegeles ta tantsimise, näitlemise ja muusikaga. Sealt sai alguse ka tema varjane huvi eneseavastamise ja nähtava ning nähtamatu maailma salapära vastu. Juba pikka aega on ta esinenud rahvusvahelistel kontsertidel, festivalidel ja meditatsioonidel üle Euroopa, Austraalias, USAs, Jaapanis ja Indias.

  1. aastal koges Sudha sügavat üksolemist, kui viibis Üksolemise Ülikoolis Chennai lähedal Indias ning avastas enda jaoks mooduse, kuidas pääseda ligi jumalikule energiaallikale. See energia kandub nüüd edasi tema lauludes ja seda saavad nautida kõik, kes osalevad Sudha kontserditel või kuuluvad tema CD-d. www.sudhasong.com

https://www.youtube.com/user/sudhasong

https://soundcloud.com/sudhasong

https://www.facebook.com/sudhasong/


Lisa kommentaar

Email again: