Blogi

Filtreeri postitusi

Joogafestivali Bazaar 2020

Bazaarile registreerumine 25.-26. juuliks 2020 on alanud! Kevadel toimub konkurss ja bazaarile saavad vaid ligi 100 pakkujat.
Registreeru SIINUuendame joogafestivali nägu inspireerivaks enesearengufestivaliks, kus loengud vahelduvad kehaliste praktikatega. Muudame Haapsalu linnusehoovi hubaseks ja toome sisetöötoad telkidesse ning pakume bazaaril veel rohkem tervislikke ampse ja põnevaid maitseid taimetoidu kirjust maailmast.
Üles astuvad parimad esinejad Eestist ja välismaalt – peaesineja on seekord Filipiinidelt. Saab proovida erinevaid joogastiile ning kuulata loenguid ja osaleda töötubades.
Festivali tegevused ja tervisekaupade bazaar toimuvad Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis ja spordihoones.

Bazaarilt on võimalik avastada taimetoitu, naturaalseid tooteid, koolitusi, massaaže, treeningvarustust, looduskosmeetikat, erialast kirjandust ehk kõike, mida üks enda tervisest ja elukvaliteedist hooliv inimene otsida võiks. Bazaaril on olnud 100 pakkuja ringis ja huvilisi on olnud üha rohkem, kui meil kohti pakkuda on.

Bazaar on avatud L 11-20 ja P 10-17.

Palun täitke vorm ja võtame teiega ühendust hiljemalt mais.

Bazaar toimub Linnusehoovis ning on avatud Joogafestivali külastajatele (ootame 1000 külastajat mõlemal päeval), samuti linnarahvale ja turistidele ilma lisatasuta.

Bazaar on avatud Linnusehoovis: 

Laupäeval – 11:00-20:00
Pühapäeval – 10:00-16:30

Soe toit ja hommikusöök festivalialal

Laupäeval – 11:30-21:00
Pühapäeval – 8:00-16:00

Joogafestival MTÜ
e-mail: bazaar@joogafestival.ee
www.joogafestival.ee
www.facebook.com/joogafestival

Loe lisaks