Kommenteeri

Suvise Joogafestivali bazaar

Bazaaril on olnud ligi 100 pakkujat tervisliku elustiili toodete-teenuste ja joogaga seotud ägedate väikeettevõtjate toodanguga! Registreerumine algab aprillis-mais.

7. Joogafestival toimub Haapsalus 28.-29.juulil 2018.
Bazaarile registreerumine algab 2018.a. aprillis või mais.

info mais-juunis bazaar@joogafestival.ee

—————-

Palun kindlasti tutvu hindade ja tingimustega SIIN.
Osalemise sooviga palume teil täita ankeedi SIIN

Vürtsikad lõhnad ja eksootiline käsitöö – saad kõike oma silma ja käega nautida ja kaasa osta! Bazaaril on mõnus muusika, palju lahedaid inimesi, kellega leiad ühise keele äsjaostetud joogatarbe või pilli proovimisel teetassi taga. Kõik, mis käib ühe ehtsa bazaari juurde. Aga ka õige tundega tehtud käsitöö ja joogatarbed – joogamatid, matikotid, meditatsioonipadjad, idamaa muinasjutu Aladdini-püksid, plaadid, viirukid ja joogariided, aga ka lihtsalt suvised riided. Bazaarilt saab koju kaasa osta vaimu virgutavaid kohalikke tooteid nagu lõhnaküünlad ja –seebid. Ei puudu ka looduslikud kehahooldustooted, keha virgutav kosmeetika ja joogateed.

Bazaaril levivad imelised toidulõhnad, sest siit leiab ka erinevaid kehakinnituse pakkujaid. Lemmikkohvikud kolivad meie Bazaarile ja pakuvad värsket ja hõrku vahepala joogale, ei puudu ka idamaised karrid ja vürtsikad supid. Joogafestivali korraldajad on kindlad, et jooga ei ole ainult harjutused matil, vaid see on elustiil, mille lahutamatuks osaks on puhas mõte, puhas tegu ja puhas toit. Bazaaril pakutakse vaid parimat taimetoitu, mis viib keele alla nii puhta maitse kui vürtsikate idamaa roogade austajail.

Joogatamise vahepeal saad lehitseda ja kaasa osta vaimset kirjandust. Jutustamist ja lugemist leiab ka joogakoolide ja -stuudiote bazaariesindustes. Siin on hea võimalus teha oma otsus, millist joogastiili ja kus hakata regulaarselt harrastama, sest sobima peab nii still kui õpetaja. Selle kõigega saad tutvust teha joogafestivalil ja bazaaril. Kel on huvi oma aura jäädvustamise ja analüüsi vastu – ka seda saab!

Joogafestival on parim koht joogaga tutvuse tegemiseks või tutvuse süvendamiseks. See on hinge pidu, tervisele kosutus, elustiilifestival, kus bazaaril mõnusalt teiste osalejatega tuttavaks saada ja joogajuttu puhuda. Kohtume seal!


Lisa kommentaar

Email again: