Kommenteeri

Partnerjooga

Partnerjooga kasutab interaktiivset lähenemist, mis on disainitud julgustama osalejaid praktiseerima klassikalisi joogapoose nii, et kaaslane toetab või täiendab.

Partnerjooga on kaaslase toetusega variant klassikalisest hatha jooga aasanate praktiseerimisest. Sellesse joogatundi võid tulla üksi või kaaslasega – see pehme ja lihtne jooga sobib iga taseme joogahuvilistele.

Kaaslase abi võimaldab pehmet ja õrna, kuid siiski sügavamat venitust, annab stabiilsust ja vastupidavust poosides ning arendab usaldust, empaatiat ja ühendust puudutuse teadvustamise kaudu. Sellise füüsilise koostöö ja ühenduse abil õpime paremini suhtlema ja taasühenduma iseenda ja maailmaga meie ümber sügavamal tasandil.

Anna Wan & Jürgen Hergenröder

Anna ja Jürgen on joogaõpetajatena partnerluses koos töötanud juba alates 2004. aastast.

Nad on koolitatud India süsteemi järgi, mis tähendab elamist ja õppimist meistri käe all. Nende õpetus peegeldab integreeritud lähenemist, kus spirituaalne, mentaalne ja füüsiline heaolu ja areng põhinevad traditsioonilisel veedalikel, tantristlikel ja joogalikel õpetustel.

Nende õpetuse peamine fookus on kogukonna ülesehitamine ja nad soovivad aidata inimestel avastada rõõm individuaalsest joogateekonnast.

Praegusel ajal annavad nad regulaarseid joogatunde, töötubasid ja joogaõpetajate koolitusi ning retriite üle maailma. 2017. a ja 2018 joogafestivalidel on nad oodatud õpetajad!

www.mahashantiyoga.com


Lisa kommentaar

Email again: