Kommenteeri

Muusika Joogafestivalil

Ootame sind õhtusele kontserdile Taevalaval Haapsalu linnusehoovis - seekord esineb Jagaspace koos Charliega Panamast. Muusikat on aga joogafestivalil veelgi!

 

JAGASPACE koos Charliega esinevb 28. juulil kell 19 Haapsalu piiskopilinnuse hoovis ning kell 23.30 Haapsalu Wiedemanni spordihoones gongiööl.

Jagaspace ehk Kaushalya ja Alex kombineerivad muusika loomisel analoogsüntesaatoreid, inimhäält, trumme, keelpille ning mitmeid teisi akustilisi instrumente, sealhulgas Tiibeti kausse ja planetaargonge. Harmoonilisus, loomulikkus, lihtsus, tulised rütmid ja sügav vokaal on vahendeiks, et leida kontakti kõige loomulikuma osaga iseendast ning avada nii meis endis kui kuulajais peituvaid tegelikke ressursse.


Charlie Vasquez on müstik ja muusik, kes on sündinud Panamas. Tema hääl ja kitarrihelid jutustavad kuulajale armastuslugusid ja viivad sisemisele teekonnale, kus iga hetk sulandub kõiksuses. Charlie lõunamaine natuur loob läbi tema lauluhääle sooja ja kaasakutsuva atmosfääri.

Arne Lauri teeb Joogafestivali meeleoluka avamispeo 28, juulil kell 12-12.45 Haapsalu linnusehoovis: erinevate vanade traditsioonide muusikat tänapäeva tantsumuusika võtmes ja laulab vabas vormis loitse, mantraid ja palveid juurde. Meie tantsime meeletult ja metsikult ja alkovabalt!

Mantraid saab elava muusika saatel kaasa laulda pühapäevasel hommikupraktikal umbes kell 7.15-8.15 hommikul ning 

Gongihelisid saab Jagaspace GongiÖÖ ajal nautida KOGU ÖÖ 28/29 juulil Wiedemanni 15!  Võta kaasa oma matt ja soe tekk, padi ja tee.

YOGAFUNC koos Jagaspace live muusikaga toimub seekord L kell 15. Kuulajad on nimetanud Jagaspace muusikat teraapiliseks.

http://www.jagaspacegongspa.com/

www.facebook.com/JagaspaceGongSPALisa kommentaar

Email again: