Kommenteeri

Mis on tantra?

Tantra annab revolutsioonilisi õpetusi seksi ja vaimsuse kohta ning õpetab, kuidas muuta armastamine vaimseks aktiks: teadlikuks, võimsaks teoks, mis võib inimese vabastada ja tuua kaasa vaimse evolutsiooni.

Tantra on iidne ja väga praktiline spirituaalne süsteem, mis pärineb Indiast ja levis hiljem Tiibetisse ja Kagu-Aasiasse. Tantraõpetus on teiste vaimsete teede (sh religioonide) hulgas planeedil ainulaadne, kuna see tunnistab ja kaasab energiat. Tantristid avastasid, et kõige võimsam energiaallikas looduses, ja seega ka inimeses, on seksuaalenergia.

Joogafestivalidel on tantrat õpetanud Moses Maimon, Shanti Limnell jt

2017 a oli Haapsalus tantra teemadel õpetamas Shanti, kes on tantrat õpeatnud juba 14 aastat ja seda peamiselt Soomes, Eestis ja Rootsis. Teda teatakse kui õpetajat, kes suudab luua osalejatele turvalise, kuid samas muutumist soosiva ruumi.

Alates 2012 aastast juhatab trantristliku elu juhi/treeneri (TLC) kursust, mis on kahe aastane teekond TLC litsentsi samiseni. Paljud tema õpilased on juba alustanud ka ise kursuste ja töötubade läbiviimist Soomes. Tema eesmärgiks ei ole järgida kindlat tantristlikku koolkonda vaid luua ruum, kus kõik uus saab iseenesest avalduda.


Lisa kommentaar

Email again: