Kommentaarid (4)

Joogafestival 2020 lükkub aasta võrra edasi

Koroonaviirus on maailma teinud lihtsamaks ja keerulisemaks ühtaegu. Selle aasta Joogafestivali lükkasime ebamääraste olude pärast edasi 2021. a suvesse. Ja siis juba täiesti uuendatud kujul! Kõikide 2020. a piletite ostjad saavad terve suve tasuta veebijoogas osaleda! Kiri selle kohta tuli sulle ka meili teel.
Kui oled huvitatud, siis registreeri oma huvi SIIN (mingeid kohustusi ei kaasne!) ja saad esimeste seas teada festivali sisust ja toimumise ajast!

Praegu on festivalikorraldajana huvitav uus olukord, kus miski pole kindel ja kuigi juulist on sündmused lubatud, on see siiski suurte piirangutega sh välisesinejaid kutsuda ei saaks.

Seega otsustasime Joogafestivali aasta võrra edasi lükata.
Sinu ostetud pilet kehtib ka järgmisel suvel
 (kuupäevi pole Haapsalu linn veel öelnud).
Lohutuseks kingin sulle kogu suve kord nädalas kestva veebijooga ligipääsu.
Seal plaanin Zoomi vahendusel ette näidata ülilühikesi kundalini jooga harjutusteseeriaid arvestusega, et joogatund kõigi osadega kestab vaid pool tundi kiiret suvist aega. Saad seda seeriat teha soovi korral kogu nädala iga päev ja igal pühapäeva õhtul zoomime koos joogatada. Kui sul on huvi, anna teada merit@joogafestival.ee Piletiomanikele on see boonusena, teised saavad osta ligipääsu.
Esimene suvejooga tund on juba 24. mail ja viimane augusti lõpus, kokku 14 korda. liituda saab igal ajal ja näha ka varasemaid tunde.

Tundsin, et tahan saata sulle väikese videoklipi oma mõtetega, sest joogafestival tähendab mulle väga palju ja kõik osalejad ja esinejad on minu jaoks nagu mu isiklikud sõbrad.
Ma ei saanud seepärast piirduda üksnes kirjaga.

Vaata minu mõtisklusi joogaliku elustiili väärtusest võrreldes eestlaste tavapäraste stressileevendusmeetmetega:
 

Vaata 20 min YouTube videoklippi Joogafestivali peakorraldajalt Merit Rajult siit.
https://youtu.be/ivUYru6cQKw

Minu jaoks on saanud Joogafestival pühendumuseks ja elu osaks nüüdseks juba üheksa aastaringi.
Festival on muutunud loomulikuks osaks minu elust nii nagu mu enda laps ja joogagi. On huvitav harjutus teha suvi ilma festivalita.
Räägin ka esinemistel suurima heameelega oma korraldamiskogemusest, et sellega inspireerida kõiki ette võtma midagi, mis paneb hinge helisema.
Muidugi pole see olnud lihtne ega kerge, pigem vastupidi, aga ise festivalist osa võttes on tõesti alati see väsinud-aga-õnnelik-tunne peal!
Kuna ajad muutuvad ja ka sina ja mina, lähtun festivali kava luues oma inspiratsioonist ja intuitsioonist, tunnetusest, mida osalejad võiksid vajada, oleme ka festivali viimastel aastatel ümber kujundanud, rohkem elustiilifestivaliks kujundanud ja temaatiliselt laienenud.
Joogafestivali selle suve täiesti teistmoodi kava oli juba valmis, välisesinejad Filipiinidelt ja Indiast.
Usun, et järgmise suve joogafestival tuleb väga äge ja sobitub täiuslikult aega, mis meil selleks ajaks on.
Igatahes on seal keskmes tervis, elurõõm ja täisväärtuslik elu.

Päris vaiki ma sel suvel siiski olla ei saa.
Suvel teen kaks erilist ritriiti umbes 15 osavõtjale. Üks Viirelaiul Muhu ja maismaa vahel multitalent Loore Martmaga 19.-20. juulil ja teine Vääna lähedal Harjumaal Hedvig Hansoniga ilmselt augusti teises pooles. Anna teada, kui sind tõmbab! Lisainfot saadan peagi.

Tänan-tänan-tänan sind ja loodan, et ootad koos meiega oma pileti lunastamise võimalust kuni järgmise festivalini juulis 2021.
Teavitan kuupäevadest niipea kui võimalik ja kevadel programmist meili teel ja joogafestival.ee saidil.

Vaata videopöördumist siit:
https://youtu.be/ivUYru6cQKw

Kui oled piletiomanik ja tahad oodata järgmise suveni, saad sel suvel peakorraldaja Merit Raju suvejoogas osaleda igal pühapäeval online (ja järelevaatamisega). Oma huvist kirjuta merit@joogafestival.ee
Kui soovid piletiraha tagasi, siis kirjuta palun anne@joogafestival.ee

Merit Raju
Joogafestivali peakorraldaja, kirjanik, hingelepai.ee toimetaja ja joogaõpetaja

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (4)
NDlyIaOTZcQ jsAuPqfUvryaGit · 26. mai 2020
UlNoPvaTLdxszpYS yKePdzCN · 26. mai 2020
GkzdIXqYCLwSoba yvbQKCLSr · 19. veebruar 2021
JAZOxdQkCUlarbE vorKlgCb · 19. veebruar 2021