Kommentaarid (14)

Joogafestival 2018 peaesineja on Drew Rouse

Joogafestivali peaesineja on Drew Rouse, trubaduur ja joogaõpetaja Kanadast, kes õpetab festivalil teraapilist lendamist ehk partnerjoogat ja Yin joogat.
Partnerjooga eri tahke tulevad taas näitama ka Anna Wan ja Jürgen Hergenschröder, kelle töötoa vastu oli eelmisel aastal väga suur huvi.
Haapsalu Joogafestivali pääsmed järgmise aasta 28.-29. juulil juba seitsmendat korda toimuvale rahvusvahelisele Haapsalu Joogafestivalile tulid müügile. Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt, saab proovida erinevaid joogastiile, kaasa lüüa paljudes tegevustes loomapooside joogast helisevate muinasjuttudeni, kuulata inspireerivaid loenguid tervisest ja elustiilist ning osaleda töötubades alates akrobaatilisest joogast meeste töötubadeni.

Peaesineja Drew Rouse on Kanadast pärit kogenud joogaõpetaja, kelle praktika keskmes on olnud Hot Yoga. 15 aasta jooksul on ta juhendanud loendamatult Bikram jooga algajate ja edasijõudnute tunde, ashanate tehnilis-füsioloogilist poolt, Yin joogat, Therapeutic Flying ja Partner Stretching töötubasid, puusade avamise töötubasid, aga ka toortoidu koolitusi ning edasijõudnute seminare ja meistriklasse tuhandetele osalejatele üle kogu maakera. Drew on tõeline mustlashingega trubaduur, kes ihkab pidevalt teel olla. Ta hakkas 7-aastaselt luuletama ning 12-aastaselt kitarri mängima ja meloodiaid looma. Tänaseks on ta loonud 150 lugu ja andnud välja kuus albumit.

Muusikalist poolt esindav Charlie Vasquez on Panamas sündinud müstik ja muusik, kelle hääl ja kitarrihelid jutustavad kuulajale armastuslugusid ja viivad sisemisele teekonnale, kus iga hetk sulandub kõiksuses. Charlie lõunamaine natuur loob läbi tema lauluhääle sooja ja kaasakutsuva atmosfääri.

Joogafestivali alalise esineja Jagaspace`i Kaushalya ja Alex kombineerivad muusika loomisel analoogsüntesaatoreid, inimhäält, trumme, keelpille ning mitmeid teisi akustilisi instrumente, sealhulgas Tiibeti kausse ja planetaargonge. Harmoonilisus, loomulikkus, lihtsus, tulised rütmid ja sügav vokaal on vahenditeks, et leida kontakti kõige loomulikuma osaga iseendast ning avada nii endis kui kuulajais peituvaid tegelikke ressursse.

Festivali pealava tegevused ja tervisekaupade bazaar toimuvad Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis. Siseruumide loengud ja töötoad on avatud kõrvalasuvas kultuurikeskuses. Põnevad rütmid ja alkoholivaba ekstaatiline tants kestavad hilisõhtuni linnusehoovis, kultuurikeskuses on filmiõhtu ja algkoolis helisev muinasjutuõhtu täiskasvanutele. Öösel on võimalus puhata kogu öö live-muusika ja gongide tervendavate helide saatel. Kavas on tegevusi nii meestele kui naistele, lastele, noortele ja eakatele, alles alustajatele ning aastaid joogat praktiseerinutele.

Osta oma festivalipass SIIT.

Lisa kommentaar

Email again:
Kommentaarid (14)
THCORzUWwVjthdfs KNdSURiuBtlWVY · 26. mai 2020
VBEPpgsbc ZkrQAzMBbDn · 26. mai 2020
scvqFHyxu oQvayeMS · 19. veebruar 2021
vMsJbdwYgEQTUBk OhfIgyPaLnUDMup · 19. veebruar 2021
SWupePvOUnxsZH SiCnbJLIplrV · 14. juuni 2021
zNmuqQJeoSMnW VNSydQpmDUbgf · 14. juuni 2021
GpeyuIjFhMTlgd JjYeHCXEoxD · 16. august 2021
VFMExCeSsy xKshLMOHbqQBSZuN · 16. august 2021
WgKVBzQHrsuqU BjcYHDJdeIxWlfQM · 31. august 2021
dPVByQZXHbSWTEwC TFDhGpzksrW · 31. august 2021
NlLeVxTOJYrWBAg bwuUOVIicsjDqvoA · 11. veebruar 2022
FLbkKrlmH ZiWtUTumrSaeqEG · 11. veebruar 2022
PrzNZWKMHe kvtfwMQPcnBUblpK · 18. aprill 2022
wfgIAFMo UNJFzQDoCaGAIrY · 18. aprill 2022