Kommenteeri

Dhyana jooga

“Dhyana” tähendab mõtlemist ning võib öelda, et Dhyana jooga on omamoodi mõtlemise treening, mis harjutab meele keskendumisvõimet. See protsess ei sisalda füüsilisi harjutusi, tegemist on vaatluse ja meditatsiooniga, mis aitab sul ennekõike fokusseerida meelt oma eesmärkide täitmisele.

Ühtsuse Keskus õpetab, et eesmärkide omamine elus on iga inimese jaoks väga oluline. Vastasel juhul oled nagu leht jõevoolus, millel puudub kindel sihtkoht. Kui eesmärgid on selged ning oled võimeline nendele keskenduma, oled sa nagu nool, mis jõuab otse sihini.

Protsessi käigus keskendud sa ühele konkreetsele soovile või eesmärgile. Eriti soovitatav on läbida protsess enne uut ettevõtmist, et eemaldada kõik takistused, mis võiksid pidurdada sinu sihi saavutamist. Samuti kui näed, et sinu püstitatud eesmärkide saavutamine on jäänud venima või sind saadab milleski ebaedu.

Dhyana jooga käigus rahuneb meel ja puhastub alateadvus. Sinu side oma kõrgema minaga süveneb ning ärkab intellekt, mille tulemusena avanevad seni suletud võimalused ja soovitud eesmärkide saavutamisel saadab sind edu ja jõud.

Mari Semakin on Ühtsuse Keskuse asutaja ning Virgunud rahvusvahelise Ühtsuse Ülikooli süvendatud protsesside treener. Mari oli üle 20 aasta olnud edukas ärinaine, kui ta tutvus Ühtsuse Keskusega 2008. aasta konverentsil. Mari olid tõuganud otsingutele keerulised elusündmused ning diagnoositud vähk. Eelnevalt õppis ta teistes koolkondades ning luges palju vaimset kirjandust, kuid ei leidnud midagi, mis tõeliselt töötaks. Mari nägi selgelt, et üksnes teadmistest ei piisa.

Ta skepsis Ühtsuse Keskuse suhtes oli kiiresti purustatud ning aasta hiljem sõitis ta Veronasse Deekshaandjate kursusele. Ta hakkas mõistma, et on lõpuks leidnud jõu, mis muudab raamatutarkuse reaalsuseks. Marist sai Ühtsuse treener 2011. aastal. Aasta hiljem asutati Eesti Ühtsuse Keskus.

Mari on iga aasta täiendanud ennast Ühtsuse Ülikoolis ning on tänaseks päevaks ainus Eesti süvendatud Ühtsuse programmide treener, kes on samuti initsieeritud protsessi Pühad toad läbiviimiseks. Ühtsuse Ülikooli raames omab ta vaimse õpetaja staatust.


Lisa kommentaar

Email again: