Kommenteeri

2018 suvine joogafestival

Rahvusvaheline Joogafestival 28.-29. juulil 2018 Haapsalus juba seitsmendat korda! Joogafestivalil esinevad parimad joogaõpetajad Eestist ja välismaalt. Saab proovida erinevaid joogastiile ning kuulata loenguid ja osaleda töötubades. 

Peaesineja on Drew Rouse, trubaduur ja joogaõpetaja Kanadast, kes õpetab festivalil teraapilist lendamist ehk partnerjoogat ja yin joogat. Partnerjooga eri tahke tulevad näitama taas ka Anna Wan ja Jürgen Hergenschröder, kelle töötoa vastu oli eelmisel joogafestivalil väga suur huvi.

Festivali pealava tegevused ja tervisekaupade bazaar toimuvad Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis. Siseruumide loengud, töötoad ja bazaar on avatud kõrval asuvas kultuurikeskuses.

Põnevad rütmid ja alkoholivaba ekstaatiline tants kestavad hilisõhtuni Haapsalu linnusehoovis, kultuurikeskuses on filmiõhtu ja algkoolis helisev muinasjutuõhtu täiskvasvanutele. Öösel on võimalus puhata kogu öö live muusika ja gongide tervendavate helide saatel.

Kavas on tegevusi nii meestele kui naistele, lastele, noortele ja eakatele, alles alustajatele ning aastaid joogat praktiseerinutele.

Rohkem infot 

www.facebook.com/joogafestival

Foto: Marju Randmer-Nellis


Lisa kommentaar

Email again: