Blogi

Filtreeri postitusi

Joogafestival 2020 lükkub aasta võrra edasi

Koroonaviirus on maailma teinud lihtsamaks ja keerulisemaks ühtaegu. Selle aasta Joogafestivali lükkasime ebamääraste olude pärast edasi 2021. a suvesse. Ja siis juba täiesti uuendatud kujul! Kõikide 2020. a piletite ostjad saavad terve suve tasuta veebijoogas osaleda! Kiri selle kohta tuli sulle ka meili teel.
Loe lisaks

3 viisi vähendada stressihormoone tööelus

Tead sa seda tunnet, et oled oma päeva üle planeerinud ja tunned õhtul stressi ja frustratsiooni, et jõudsid nii vähe tehtud? Tunned, et oled mingi tegemata asjade mäe all, ärevus jõuab surinal veenidesse, kortisooli tase tõuseb. Millised on võimalused ennast paremini tunda ilma rohkem rabelemata?
Loe lisaks

Depressiooni hoiatusmärgid


Depressioon on meie aja haigus. See on seisund, kus ollakse nagu halvatud. Vaimselt. See on emotsionaalne ja hingeline lõks, ohtlik põhjatuna tunduv mülgas. Mitte lihtsalt kurbus, vaid apaatsus. Kuidas ära tunda, et depressioon hakkab koputama ning millest oleks abi?

Loe lisaks

Kuidas parandada oma viljakust?

Holistilise ehk tervikliku tervisekäsitluse vaatest algab viljakus loomulikust stressivabast keskkonnast. Sest stressiseisundis on esimene funktsioon, mille keha n-ö uinunud seisundisse paneb, reproduktiivfunktsioon kui stressiolukorras kasutu funktsioon.

Kuidas luua tingimused, et puhkeksid hormonaalselt ja enesetunde poolest tõeliselt õitsele?
Loe lisaks

Minu kasvamise lugu - joogaõpetaja Piret Laasik

Täna, viis ja pool aastat hiljem, neid sõnu ritta ladudes olen täiesti teine inimene ning usun siiramalt kui kunagi varem, et meie elu on unistuste, valikute ja otsuste tulemus. Üks minu elu läbimurdeid sai alguse Joogafestivalilt kuus aastat tagasi. (Piret on fotol paremal pool)
Loe lisaks

Arhiiv