Üldinfo

Oled oodatud JOOGAFESTIVALI TALVEPÄEVALE 15. veebruaril 2014 kell 11-20

Tallinnas, Rocca al Mare koolis, Vabaõhumuuseumi tee 8. Palun võta kaasa vahetusjalanõud ja joogamatt.

Joogafestivali Talvepäev annab igale osalisele inspiratsiooni ja motivatsiooni, et tuua lihtsad joogapraktikad oma igapäevaellu.

Osaleja meelespea:

  • Uksed avatakse kell 10:00, programmi algus kl 11:00.
  • Parkimisel jälgi liikluskorraldust. Soovitame jätta auto Rocca al Mare kaubanduskeskuse parklasse või tule hoopis jalgsi.
  • Ühistranspordi info leiad siit 
  • Võta kaasa vahetusjalanõud ja soovi korral joogamatt
  • Bazaaril saab maksta ainult sularahas.
  • Lasteprogramm on mõeldud 4-11 aastastele. Tegemist ei ole lastehoiuga, laps osaleb vanema vastutusel.

Joogafestival_poster_A3_uusJooga on üks vanimaid elamise õpetusi, selles on midagi igaühele – ka neile, kelle elustiil ei võimalda pühenduda praktikatesse süvitsi.

Inimesed hoiavad tihti joogast eemale kartes, et see on suur reeglite rägastik, kus peab tõsiselt tegelema vaimsete teemade ja iseendaga. Tegelikult ei pea see üldse nii olema!

Joogafestivali talvepäev keskendub neile teemadele, mis aitavad meie igapäevasesse pingeterohkesse ellu tuua kiireid praktilisi muudatusi. Toome teieni kogenud praktikute teadmised hingamisest, toitumisest, emotsioonide ja mõtete juhtimisest ning lihtsamatest füüsilistest harjutustest. Soovime anda edasi teadmise, et kui sa õpid  oma joogapraktikates koondama tähelepanu ja teadlikkust, siis tuleb see automaatselt kaasa ka igapäevaelu tegemistesse.

Luba meil Sind inspireerida! Isegi kui oled joogast ainult mõelnud.