Ilutuba

Ilutuba asub Haapsalu Kultuurikeskuses ning mahutab maksimaalselt 15 osalejat. Ilutöötubade eest palume sul kaasa võtta 3 eurot, kui sul on festivali päevapilet või pass ning 15 eurot (pensionärid ja õpilased 10 eurot), kui sul ei ole festivali piletit. Pileteid saab ette osta alates 1. juunist Piletilevist või vabade kohtade olemasolul kohapeal.

22. juulil kell 19

Taimeteraapia nahahoolduses

Evelin Voogla, Weleda koolitaja

Looduskosmeetika töötuba, mille käigus saame teada, mis on noorusliku ja terve naha saladus, millised ravimtaimed meie naha ilu toetavad ning milline on nende mõju meile. Praktikas saavad kõik proovida tõhusaid noorendavaid näohoolduse võtteid, et aeglustada naha vananemisprotsessi ning saavutada kaunilt särav jume. Jagatakse väärtuslikke nõuandeid loodusliku ilu saavutamiseks.

Töötoast osavõtjad saavad kaasa Weleda nahahooldustoodete kinkekomplekti.

Weleda – Harmoonia inimese ja looduse vahel. Weleda on maailma vanim sertifitseeritud looduskosmeetika, antroposoofiliste ja homöopaatiliste ravimite tootja. Weleda tooted on loodud, et toetada inimeste füüsilist ja emotsionaalset heaolu, tervist ning harmoonilist elustiili.

23. juulil kell 11 ja 13

Loomuliku Ilu Akadeemia

Ave Oit, Dr Hauschka looduskosmeetika koolitaja 

Mis on loomulik ilu ja kuidas seda hoida? Millest loomulik ilu oleneb? Mis on loodus- ja mahekosmeetika? Mis on tervislik nahahooldus?

Praktiline looduskosmeetika ja nahahoolduse töötuba selgitab, kuidas nahk töötab, mis on naha loomulik tarkus ja mida ta tasakaalus püsimiseks tegelikult vajab. Töötoa käigus võetakse aega iseenda jaoks ja tehakse praktiliselt läbi igapäevase nahahooldusrituaali 3 sammu, et mõtestada lahti ja tunnetada tõhusate hooldusvõtete mõju. Kiires igapäevasaginas kipume iseenda eest hoolitsema nii “möödaminnes”, et ei märkagi mida ja kuidas me tegelikult teeme. Samuti jagame nõuandeid ilu eest hoolitsemiseks kosmeetika, toitumise ja eluviisi kaudu.
Töötoa praktiline osa põhineb looduse ja naha loomulikke rütme austaval ja arvestaval, tänavu 50. juubelit tähistaval Dr. Hauschka nahahoolduse kontseptsioonil.

Töötoast osavõtjatele on kingituseks komplekt Dr. Hauschka toodetest.