Ajakava

Taevalava Tarkusesaal Rahutuba

 

Salakamber
23. JUULI      
12-12.45

Avamine Naerujooga

Peaesineja Ananda Das (India)

     
13-14.15

Vinyasa jooga

The body flow. Geoff Brooks (Austraalia)

EST, ENG

13-14.15

Naise tervis Tiibeti meditsiinis

Loeng

Kaia-Kaire Hunt

 

 

13-14.15

Kundalini jooga töötuba: Shakti, elujõud

Jivan Mukta (Tšiili)

EST, ENG

 

13-14.15

BodyART Energetic

treeningprogramm

 

Kristi Roosimägi

15-16.15 Tantsujooga

Kadi Toompere

15-16.15

Ingvar Villido

Loeng: Rõõmu allikad

 

 

15-16.15 Kundalini jooga töötuba meestele: Tõeline mees, 21. sajandi vennaskonna teadus ja spirituaalsus

Jivan Mukta (Tšiili)

EST, ENG

 

15-16.15

Loeng: Hormonaalse tasakaalu hoidmine läbi loomuliku pereplaneerimise

Liis Orav ja Helina Savi

17-18.15

YOGAFUNC

Jagaspace acoustic live + Jocke Salokorpi

 

17-18.15

Loeng:

Elurõõm läbi surma teadvustamise

Kaido Soobik

 

17-19 Naerujooga töötuba: Naermise rõõm

Peaesineja Ananda Das (India)

EST, ENG

17-19

Pranayama töötuba: Hingamise ime

Piret Jõemägi

 

19-20.15

Vinyasa Flow

Piret Laasik

19-20.30 Joogalik lähenemine alateadvuse probleemide lahendamiseks

Loeng

Jivan Mukta (Tšiili)

EST, ENG

 

19-20.30 Tantra töötuba: Sissejuhatus tantristlikku ehk pühasse seksuaalsusesse

Jaya Shivani

 

 
21-22 Üllatuskontsert Curly Strings   21.30-23

Lõdvestav tants ja gongihelid

Almer Jansu

 
24. JUULI      
6 Päikesetõusujooga (Kundalini jooga Sadhana)

Piret Jõemägi

     
9-10.15 Päikesetervitused gongiga

Sigrid Nurme ja Almer Jansu

10-11.15

Loeng: Seksuaalsus praktilises spirituaalses elus

Atis Zarinš (Läti)

EST, ENG

 

 

9-10.15 Kundalini jooga meditatsiooni töötuba: Armastamise rõõm

Peaesineja Ananda Das (India)

EST, ENG

 
11-12 Akrojooga

Liivi Hiienurm ja Meelis Multanen

     
12-13.15 Tantsurännak

Kristina Paškevicius

 

12-13.15

Loeng:

Ajurveedalik lastekasvatus imiku- ja väikelapseeas

Linda Zarina (Läti)

EST, ENG

 

11-12.30

Töötuba naistele:

Mandala tants Merliis Sulg

11-12.30 Häälejooga töötuba

Kai Hibus

14-15.30 Šivananda jooga Reelika Rohtmaa 14-15.15

Loeng: Sissejuhatus veedalikku, jooga- ja tantrateadusesse

Atis Zarinš (Läti)

EST, ENG

13-15: Naerujooga töötuba: Naermise rõõm

Peaesineja Ananda Das (India)

EST, ENG

13-14.30 Töötuba: Naise teine süda

Katri Ristal

15.30-16.00 Lõpetamine

Tom Valsberg, Jane Kuus ja sõbrad

 

     

Põhiprogramm kestab laupäeval kell 12:00-23:00 ja pühapäeval kell 5:45-17:00. Haapsalu Piiskopilinnuse väravad avatakse Joogafestivali külalistele laupäeval kell 11:30 ja pühapäeval kell 5:30. 

Siseruumide töötubade pileteid saab Piletilevist ette osta alates 1. juunist, kuid saab ka kohapeal vabade kohtade olemasolul.

Parallelselt põhiprogrammiga toimub ka lasteprogramm ja Bazaar ning Väravatorni vaba lava programm. Sealsete esinejate konkursi kohta vaata meie FB saidilt.

Tegevust jätkub nii algajatele kui ka kogenumatele, lastele, vanematele inimestele, meestele, naistele, beebiootajatele ja väikeste laste vanematele. Tutvu ka sektsiooniga “stiilid ja õpetajad” ning “muusika“.