Muusika


Ootame sind õhtusele kontserdile Taevalaval Haapsalu linnusehoovis

 

 

 

 

 

sudhaPeaesineja Sudha Londonist/Taanist. Loe lähemalt siit

Sudhaga saab kaasa laulda laupäeval (22. juulil 2017) kell 21 Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis ning intiimseatel, siseruumi workshoppidel 22. juulil kell 15 ja 23. juulil kell 11 Haapsalu Kultuurikeskuses.

 

 

 

arne-lauriArne Lauri mängib laup 22 juulil 22.30 Haapsalu linnusehoovis kuni südaööni etnoteka rütme: erinevate vanade traditsioonide muusikat tänapäeva tantsumuusika võtmes ja laulab vabas vormis loitse, mantraid ja palveid juurde. Meie tantsime meeletult ja metsikult ja alkovabalt!

Mantraid saab elava muusika saatel kaasa laulda pühapäevasel hommikupraktikal umbes kell 7.15-8.15 hommikul ning

 

 

jagaspace_2Gongihelisid saab Jagaspace GongiÖÖ ajal nautida KOGU ÖÖ 22/23 juulil Joogatoas Haapsalu linna algkoolis Ehte 14!  Võta kaasa oma matt ja soe tekk, padi ja tee.

YOGAFUNC koos Jagaspace live muusikaga toimub seekord KAHEL päeval ja ERINEVA kavaga!

Kaushalya – laul, viiul, india harmoonium, gong, kristallid
Alexandr Kardash – bass, löökpillid (darbuka), gong
Meie muusika on inspireeritud loodusrütmidest, inimestest meie ümber, tuulest, päikesest ja iidsetest galaktikatest. See kõik võimaldab meil piiluda imekaunisse Haldjamaailma ja avada uksi Tule sündimise paika.
Esitamisele tuleb originaallooming eesti ja inglise keeles samuti mõned algupärased idamaised mantrad.
Kuulajad on nimetanud Jagaspace muusikat teraapiliseks.
Jagaspace on teinud muusikat koos erinevate artistidega alates 2010. Esinenud mõndadel festivalidel nii Eestis kui väljaspool – Viru Folk, Uue Ajastu Festival, Joogafestival 2012, Tallinn Music Week, Estomania Festival (Soome), Faces 2010(Soome), Positivus 2013(Läti) ja õnneliku juhuse läbi osalenud väga omanäolistel erapidudel Lilleoru ökokülas ja Šveitsi Joogakeskustes. Samuti korraldanud häälejooga workshoppe tudengitele.
http://www.jagaspacegongspa.com/
http://www.jagaspace.com/

Festivali lõpetavad Tom Valsberg, Jane Kruus ja sõbrad pühapäeval kell 16.15.

 

jane tom best nashvilleTom Valsberg ja Jane Kruus on eesti kõige pikajalisema kogemusega väelaulude ja mantrate lauljad, nad on läbi viinud üle maailma: Peruus, Tais, Mehhikos, Guatemalas ja Eestis üle 500 väelaulude õhtu viimase kuue aasta jooksul, korraldades regulaarseid Väelaulude õhtuid ka käesoleval suvel igal kolmapäeval Tallinna Vanalinnas Hopneri Maja Diele saalis.

Tom Valsberg on Indigolaste ansamblist tuntud muusik, maailmarändur ja menuraamatu “Kuidas rännata ilma hirmuta” autor, kes on tegelenud aastaid jooga, tantra, advaita vedanta õpetuste ja eelkõige bhakti jooga ehk laulujoogaga.

Jane Kruus on Tane Mahuta ansamblist naisvokalist, vaimsete ehete kunstnik ja lavakunstikooli lõpetanud näiteja, kelle kireks on mantrad ja amasoonase metsade shamanistlikud laulud.

⊹ Jane ja Tom kasutvad rahvusvahelist artistinime Luna Deva, kuula nende muusikat siit: www.lunadeva.com ja nende ansablit Tane Mahuta siit www.tanemahuta.ee