Kolmas rahvusvaheline Joogafestival toimub juba 2 kuu pärast!

Kolmas rahvusvaheline Joogafestival Haapsalus toimub 26.-27. juulil.  Selle suve Joogafestivalil on esindatud 14 põnevat joogastiili, parimad õpetajad, väemuusika, bazaar ja lasteprogramm.

Joogafestivali teemaks on sel aastal “Heli ja vaikus”, peaesineja India juurtega Rudra Shivananda USAst, välisesinejad on ka tantraõpetajad Shashi ja Kiya, joogamuusik Ram Singh, tantsujooga õpetaja Sat Darshan ning õhtuse tantsuraputuse juhendaja Magalie Bonneau. Kokku on kavas üle 40 sündmuse mitmes paigas üle Haapsalu.

Rudra photo 3Peaesineja Rudra Shivananda on meister krija, hatha, mantra ja kundalini joogas. Ta on ka reikimeister ja tervendaja ning tunneb hästi ravimtaimi, kristalle, vääriskive ja õlisid. Tema õpetuse tuumaks on teadmine, et ainus tee püsivalt õnneliku eluni on tuua oma ellu pidev teadvelolek ja transformatsioon. Siiani on Rudra käinud Eestis MTÜ Lilleoru kutsel.

Haapsalu linnusehoovis on igal täistunnil kavas uus esineja, palju muusikat ja vaheldust. Algajate joogatundideks on avar kaunis saal ning kultuurikeskuses ohtralt loenguid ja töötubasid. Isegi kui oled joogast ainult mõelnud! Vaata klippi siit: http://vimeo.com/46279212
Joogafestival on hinge pidu!

Piletid: www.ticketpro.ee
www.joogafestival.ee
www.facebook.com/joogafestival
Siseruumi töötubade 2-eurosed lisapiletid on eelmüügis alates 1. juunist!