Joogafestivali peakorraldaja esitleb täna uut raamatut

Merit Raju esitleb täna uut raamatut “Sõnadest tähtsam”

Täna, komapäeval 30. mail, kell 16:00 Viru Keskuse Rahva Raamatu I korrusel esitleb uut raamatut tuntud joogaõpetaja ja Baltimaade esimese Joogafestivali peakorraldaja Merit Raju. Koostöös Helina Kärgenbergiga valminud teos “Sõnadest tähtsam” keskendub suhtlemisele kui kõige olulisemale ellujäämisoskusele.

Tegemist on raamatuga, mille teemaks on teadlik suhtlemine väga erinevates elusituatsioonides – intiimhetkedest kuni meediaga suhtlemiseni. “Tänapäeva ühiskonnas on sõnad, mida suhtluses kasutame väga tähtsad, kuid ometigi ei koosne suhtlemine ainuüksi sõnadest. Enamasti on aga hoopis tähtsam see viis, mismoodi sõnu öeldakse,” kommenteeris raamatu sisu joogaõpetaja ja üks teoste autoritest Merit Raju.

Merit Raju on joogaõpetaja ja eneseabiraamatute “Hingele pai” ning “Leia oma tee” autor, lisaks raamatute kirjutamisele ja joogatundidele korraldab Merit Raju Haapsalus Baltimaade esimest Joogafestivali. Sel suvel linnusemüüride vahel toimuv kahepäevane joogale ja tervisele pühendatud üritus ühendab parimad õpetajad nii Eestist kui ka välisriikidest. Lisaks joogatundidele toimuvad festivali raames erinevad toidutöötoad, praktilised loengud, bazaar ja kontserdid.

Lisainfo:
Merit Raju

Joogafestivali peakorraldaja
MTÜ Joogafestival
Tel: +372 563 563 29

e- mail: merit@joogafestival.ee