Joogafestival läheneb – tee oma programm

Hea Joogafestivali huviline,

Festivalini on jäänud kõigest veidi üle kahe nädala, ilmad hakkavad tõepoolest vaikselt soojemaks minema ning Joogafestivali programm üha täieneb.

Täpsema ajakavaga on võimalik tutvuda www.joogafestival.ee/programm/ajakava/ ning valida välja vastavalt huvidele just Sulle sobiv loeng, töötuba, kontsert või joogatund.

Lisaks põhiprogrammile on lisandunud programmi:

Toidutöötoad http://www.joogafestival.ee/programm/toidutootoad/  NB! Toidutöötubade piletid on ainsad, mis juba müügis Piletilevis. Teiste töötubade pileteid saab vaid kohapealt.

Pilgrimi lugemistuba – põnevate joogalike raamatute tutvustused http://www.joogafestival.ee/programm/sponsorite-programm/

Müstilise Väravatorni jooga http://www.joogafestival.ee/programm/varavatorni-programm/

Joogafestivali ametlikud toitlustajad on Põhjaka mõis ja kohvik Mamo, lisaks on festivali ümbruses ja linnusehoovis tervisekaupade bazaar, kus on kaupu kasemahlast tervisejalanõudeni ja meditatsioonipatjadest toortoidu tortideni. Saab lasta pildistada oma aurat ning üle vaadata ehtsal India ajurveeda doktoril või lihtsalt võtta mõnusat massaaži.

Joogafestivali kahepäevase piletiga on võimalus väikese lisapanuse eest telkida linnusehoovis või ööbida oma magamisvarustusega koolimajas. Registreerimine hedi@joogafestival.ee

Suvist nädalalõppu soovides

Merit Raju
MTÜ Joogafestival

JOOGAFESTIVAL ON HINGE PIDU!
www.joogafestival.ee
www.facebook.com/joogafestival
http://kikivarvul.wordpress.com
T: +372 563 563 29