Joogafestival kingikotti!

Kristel ja KalevEile tulid müüki suvise Joogafestivali piletid varajase joogasõbra hinnaga ja kombopiletid neile, kes tahavad teha endale päris pika pai ehk osaleda nii suvisel kui ka talvisel jooga- ja muusikafestivalil. Kes veel jõuluvana kingikotti täidab, siis mahub see ehk ka kenasti sisse 🙂

Saabuva suve Joogafestivali teemaks saab Tasakaal ja sisuks taas üle 10 joogastiili, tants ja muusika. Mitmed esinejad on väga tunnustatud Eestis ja välismaal. Peaesineja tuleb seekord otse Indiast, Dr Guruji Omanad, kes on võimas tervendaja ja väga kogenud joogaõpetaja. Esmakordselt on programmis ka edasijõudnute loengud ja töötoad. 18.-19. Juulil Haapsalus toimuva festivali passi hind on kiirematele reageerijatele vaid 35 eurot. Loe esinejate ja töötubade kohta siit. Pileteid saab osta siit.

Virgutavat energiasüsti keset jaanuarikuist talvekaamost pakume ka 24.–25. jaanuaril Tallinnas, Salme kultuurikeskuses. Parimad õpetajad meilt ja mujalt annavad edasi teadmisi ja kogemusi, kuidas muu hulgas end superseisundisse hingata, ärkvelolles magada, meeste- ja toolijoogatada. Lisaks saad jalutada eksootilisel joogakaupade bazaaril, kuulata ja kaasa laulda väelaule Satyaa & Pari ja Brenda McMorrow’ seltsis ning kogeda muud põnevat. Uuri lähemalt siit.

Esimesele 50-le kombo pileti ostjale on kingituseks valge pehme Joogafestivali pleed. Pileteid saab osta siit.

Kaunist helget ja karget jõuluaega!

Joogafestivali tiim