Joogafestivali korraldaja

2011.a kevadel istusime ühes Tallinna mõnusas söögikohas ja leppisime kokku. Jah, me teeme seda. Meie korraldame Eesti esimese joogafestivali. Balti- ja Põhjamaade esimese joogafestivali? Jah, meie tahame teha suurt ja südamlikku sündmust, kus leiavad tegevust ja inspiratsiooni nii need, kes juba tegelevad joogaga nagu meie kui ka need, kes on siiani joogast ainult mõelnud. Me tahame suurt ja kvaliteetset festivali ja pingutame selle nimel iga päev umbes 14 kuud. Võib-olla on pingutamine vale sõna, me lihtsalt anname oma panuse tegevustesse, mis me arvame, et toetavad selle visiooni saavutamist. Visiooni oleme saanud Prantsusmaalt tuhandete osalejatega joogafestivalidelt. Liitsime kokku Haapsalu Piiskopilinnuse turvalise maailma ja Prantsusmaa joogafestivalide võimsa kogemuse ning saime selle, mis õnnestuski juulis 2012 – joogafestival, mis on hinge pidu!

Oleme joogafestivali korraldamiseks asutanud just selleks otstarbeks mittetulundusühingu.
Rekvisiidid: MTÜ Joogafestival
Äriregistri registreerimisnumber: 80335080
KMKR nr EE101560342

Merit Raju
Jooga on mitte ainult minu elustiil, vaid minu elu. Jooga on kõige enam mu maailmapilti üheks tervikuks sidunud ja kõik pusletükid kokku sobitanud. Olen aru saanud, et iga joogaasend, harjutus või meditatsioon on nagu päriselu väike mudel. Ja imelisel kombel on jooga nii terviklik süsteem, kus pole ühtki osa inimesest ega elust unustatud ega tahtlikult välja jäetud.

Joogafestivali üldküsimused, programm ja veeb, turundus
merit@joogafestival.ee  +372 563 563 29

Anne Kallas
Jooga on minu tee õnnelik olemiseks. Minu jooga on aias näpud mullas tegutsemine ja tehtu nautimine. Tervislik toit. Võrkkiiges iluuinak. Rahulik meel ja avatud süda. Tasakaal ja harmoonia iseenda sees ja enda ümber. Rõõmus hing.

Finantsid, lepingud, vabatahtlikud, piletiinfo
anne@joogafestival.ee
+372 58 22 7777

 

Ireen Järvekülg
Kui minust sai joogaõpetaja, jõudis minuni ka teadmine, et jooga pole mitte üksnes joogaharjutused ja mediteerimine, vaid kogu minu igapäevane elu. Jooga on kõik see, mida ma teen täieliku andumusega ja avatud südamega. See on pere ja kodu, söök ja jook, sõbrad, tants, naer, teater, muusika, kino… Tegelikult oleme kõik yogid, omal moel.

Ametlikud load, majutus, lasteprogramm, kirjalik tõlge
ireen@joogafestival.ee
+372 52 99 068

veebi_ülle piltÜlle Jehe

Jooga on teekond TÄIUSLIKU VABADUSENI. Olen lõputult tänulik, et mulle selle
avastusterohke retke teeots kätte näidati.

MTÜ Joogafestival liige

 

Meie tiimis on veel:

 

Kent Raju
Jooga on minule see üks samm, mis on vahel vaja eemale astuda, et maailma pisut teise nurga alt silmitseda ja sellele rahutule sebimisele mõtestatus lisada.

Reklaam ja disain
kent@kalaruudus.ee