Festivalipass ja päevapilet

Kahe päeva ja päevapilet annavad võimaluse osaleda kogu vabaõhuprogrammis (Taevalava) ning annavad soodustuse siseruumide töötubadesse (3 eurot). Töötubade pileteid saab osta Piletilevist alates 1. juunist või kohapeal kultuurikeskusest sularahas. Joogafestivali passe saab osta alates jõulukuust järgmiseks suveks kuni festivalini välja.

Kõik töötoad sobivad igas vanuses, soost ja kogemusega inimestele. Kõige tähtsam reegel: ära kunagi pinguta üle. Kindlasti vahelda töötube, loenguid, füüsilist joogat, puhkust ja söömist! Joo ohtralt vett! Kõige tähtsam joogaharjutus on puhkus!

Ära kunagi kombineeri joogaga tegelemist psühhofarmakoididega (nt depressiooniravimid, valuvaigistid vm). Valuvaigistite mõju all puudub oluline signaal – valuaisting – ja see põhjustab piiritunnetuse kadumise. Alkoholi tarbimisest peab olema möödunud vähemalt 72 tundi.

Oleme tänulikud, kui tuled töötubadesse võimalikult väikese pagasiga, st kasutad kultuurikeskuse pakihoidu. Linnusehoovis ära kasuta klaastaarat. Siseruumides hoia palun vaikust ning ära tee fotosid. Võimalusel jäta siseruumi töötubades osaledes lapsed lastetelki.

Joogafestivali töötubadest osavõtt on osaleja vastutusel. Palun veendu, et valitud töötuba vastab Sinu füüsilistele võimetele ja tervislikule seisundile. Menstruatsiooni ajal ja rasedana ära võta poose, millega tood puusad südamest kõrgemale, ära pingesta naba piirkonda ning ära pinguta liigselt. MTÜ Joogafestival ei vastuta võimalike osaleja tervisele ja varale tekkivate kahjude eest. Piletitasu osalejale ei tagastata.