YOGAFUNCi saal

12. märtsil Kultuurikatlas:
kl 11:00 YOGAFUNC parimad palad programmidest nr 1-9
kl 13:00 YOGAFUNC parimad palad programmidest nr 10-19
kl 15:00 YOGAFUNC juubeliprogrammi nr 20 esmaesiltus
YOGAFUNC on konsepttreening, mille looja on rühmatreeninguteala professionaal ja ashtanga jooga õpetaja Jocke Salokorpi.
YOGAFUNC on tõhus ja mitmekülgne ashtanga joogast ning funkstionaalsest treeningust inspireeritud tund, milles kasutatakse innustavat muusikat. Esimene YOGAFUNC treening nägi ilmavalgust aastal 2011 ning pärast seda on programm vahetunud iga kolme kuu tagant. Kuigi YOGAFUNC ei ole traditsiooniline jooga harjutus, on see  tõhus treening, kus tähtsal kohal on tunda rõõmu liikumisest.
Have fun. Get fit. Never quit.
Jocke12YOGAFUNC treeningute juhendajad YOGAFUNC saalis:Jocke Salokorpi (FIN) YOGAFUNC konseptsiooni looja, inimene (Human Being). Loon ja kogen olles harmoonias Eluga.

Inga Neissaar

Alustanud oma tervisespordi teekonda 80­ndatel Kehakultuuri teaduskonna õppejõuna ning tegus treener tänaseni Tartu MyFitness spordiklubis. YOGAFUNCi tiimis aegade algusest.

Kristel Tamm

On aastakümneid olnud tegus tervisespordiklubides treenerina. Kristeli chill­olek ning positiivsus teeb ka kõige mornima päeva rõõmsaks. YOGAFUNCi tiimis aegade algusest.

 

Ann Võsu

Olen tedretäpiline tüdruk kellel meeldib olla tagurpidi. Tere tulemast Tantsugeeni minu YOGAFUNC tundidesse.

Kersti Ojalill

Kersti on kirglik yogafuncter ja tervisespordiklubides tegutsenud treenerina pikki aastaid. Tänaseks on ta kanda kinnitanud Viimsi SPAs rühmaliikumise eest vastutavana.

Sven Idarand

Sveni elurõõm ja aktiivsus on inspiratsiooniks paljudele funcsteritele ja treeneritele. YOGAFUNC tiimis kaasa löönud aegade algusest.

Indrek Talpsep

Joogaaktivist, jooksuentusiast ja planeet Maa mõttekaaslane.

Julia Gerassimova

Päike ja äike samas pakis! Julia on südamega funcster ning YOGAFUNC tiimis olnud tegus aegade algusest.