YOGAFUNC live muusikaga

12. märtsil 2016 Kultuurikatlas

17:00-18:30 JOOGASAALIS

YOGAFUNC Live koos Jagaspace’ga on elava muusikaga dünaamiline joogatund. See ei ole tavaline joogatund, see ei ole kontsert, see on ainulaadne kogemus.
YOGAFUNC on konsepttreening, mille looja on rühmatreeninguteala professionaal ja ashtanga jooga õpetaja Jocke Salokorpi.
YOGAFUNC on tõhus ja mitmekülgne ashtanga joogast ning funkstionaalsest treeningust inspireeritud tund, milles kasutatakse innustavat muusikat. Esimene YOGAFUNC treening nägi ilmavalgust aastal 2011 ning pärast seda on programm vahetunud iga kolme kuu tagant. Kuigi YOGAFUNC ei ole traditsiooniline jooga harjutus, on see  tõhus treening, kus tähtsal kohal on tunda rõõmu liikumisest.
Have fun. Get fit. Never quit.
Jocke12Jocke Salokorpi
Jocke on elanud suurima osa oma elust Soomes ning töötanud liikumisala spetsialistina ja koolitajana aastast 1998 mitmes erinevas fitness- spordiklubis. Aastast 2006 on Jocke elanud Tallinnas ning pühendanud ennast ashtanga joogale, avades siin ka Eesti esimese ashtanga jooga kooli. 2011 sai Jocke elu tähtsaks osaks ka YOGAFUNC treeningu loomine ning uute treenerite koolitamine. Tänaseks on YOGAFUNC võitnud Jocke südame täielikult.
Have Fun. Get Fit. Never quit.
JagaspaceJagaspace
Kaushalya- vokaal, süntesaatorid, india harmoonium, viiul
Aleksandr Kardash- percussion
Kaushalya ja Alex on komponeerinud oma muusika spetsiaalselt YOGAFUNC tellimusel, et selle järgi oleks mugav praktiseerida, võttes arvesse hingamise ja rütmide koostööd.
Jagaspace muusika on inspireeritud loodusrütmidest, inimestest meie ümber, tuulest, päikesest ja iidsetest muinasjuttudest. See kõik võimaldab meil piiluda imekaunisse Haldjamaailma ja avada uksi Tule sündimise paika.
Kuulajad on nimetanud Jagaspace muusikat teraapiliseks.
Jagaspace on teinud muusikat koos erinevate artistidega alates 2010. Esinenud mitmetel festivalidel nii Eestis, kui väljaspool – Viru Folk, Uue Ajastu Festival, Joogafestival, Tallinn Music Week, Estomania Festival (Soome), Faces 2010 (Soome), Positivus 2013 (Läti) ja õnneliku juhuse läbi osalenud väga omanäolistel erapidudel Lilleoru ökokülas ja Šveitsi Joogakeskustes. Samuti korraldanud häälejooga workshoppe tudengitele.