Tantsurännak

12. märtsil 2016 Kultuurikatlas

13:00-14:15 TANTSUSAALIS

Tantsurännak on inspireeritud šamanistlikust tantsutraditsioonist, viie rütmi tantsust ja tantristlikust maailmavaatest. Võtame teadlikult kontakti oma kehaga, kuulame tema vajadusi, tema igatsusi, anname talle võimaluse eneseväljenduseks, õpime teadlikult alistuma ja kontrollist lahti laskma, liikuma kergelt ja anname endale võimaluse kontakti saada oma sügavama sisemise tarkuse, puhtuse ja iluga. Tantsime ennast vaikusesse… vaikusest aga algab maagia…

Tantsurännak on lihtne ja võimas liikuv meditatsioon, mis sobib kõigile, olenemata soost, vanusest või usutunnistusest. See on vaba ja ekstaatiline tants inspireeriva muusika saatel.

Kristina PaškeviciusKristina Paškevicius

Olen tantsiv jumalanna. Läbi tantsu ma elan ja hingan, taltsutan oma tuld. Läbi tantsu olen õppinud iseenda ja maailmaga vägivallatumalt suhtlema, kuulama ennast ja teisi, avama oma südant ja kuulatama tema sosinaid. Tants aitas mul mõista aegluubi jumalikkust, alistuda vaikusele.

Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogikaülikooli tantsujuhtimise eriala. Loonud vabakutselisena koreograafiat, tantsinud ja mänginud eesti erinevates teatrites ja projektides. Minu unikaalne kunstniku ja terapeudi käekiri on inspireeritud tantsust, teatrist, šamanismist, tantrast, idamaistest võitluskunstidest, Jaapani Butoh tantsust, aroomiteraapiast, homöopaatiast, reikist, maagiast, loodusest, mu lastest, meestest ja armastusest.