Peaesineja

SudhaArtistPicSudha

Üle kümne aasta on Sudha pakkunud pühasid loitse, pühendusega mantraid, väelaule ja muusikat erinevatest traditsioonidest. Iga kord võtab ta oma kuulajad justkui kaasa erilisele rännakule läbi helide, otse vaikuse ja rahu südamesse, palveseisundisse. Oma loomingus põimib ta loitse idamaadest, sufidelt, Tiibeti ja India traditsioonist kui ka Aafrikast, Havailt, põlisameerikast ja mujaltki. Muusika kuulajad lummatakse kaasa lauludesse, palvetesse, vaikusesse.

Sudha on sündinud Taanis, tema taust on seotud tantsu, draama ja muuskaga ja ulatub juba tema lapsepõlve. Juba lapsena oli temas huvi iseenda avastamise vastu ja usku nähtava ja nähtamatu maailma müsteeriumidesse. 2002. aastast on ta esinenud paljudes Euroopa riikides, Austraalias, USAs, Jaapanis ja Indias kontsertidel, festivalidel ja meditatsioonisündmustel.

2006. aastal sügavas protsessis Üksolemise Ülikoolis (Oneness University) Chennai lähedal Indias, koges Sudha selget üksolemise tunnet ja leidis enda jaoks teeotsa, mille kaudu oli tal võimalik ühendust saada jumaliku energia allikaga. Seda energiat annabki ta nüüd edasi oma lauludega ja see on kättesaadav kõigile kontsertidel ja CDdel.

www.sudhasong.com

https://www.facebook.com/Sudha-Singing-into-Silence-179954285391060/

https://www.youtube.com/user/sudhasong/videos

12. märtsil 2016 Kultuurikatlas

Töötuba: Südame hääl

13:00-14:15 JOOGASAALIS 

Lihtsate loitsimis- ja tšakraharjutustega, meditatsiooni ja intuitiivse lauluga otse südamest vajume pehmelt Üksolemise seisundisse. Seal ootab meid sügav sisemine rahu ja hingehaavade tervenemine. Suure hulga teiste inimestega koos jagatud kavatsus ja fookus võimendavad meie kogemust ja ülendavad igaüht kõrgemale sagedusele. Mantrad on lihtsad, kuid võimsad võtmed, mis avavad meie energia. Oodatud on kõik, varasemaid kogemusi loitsimisega pole vaja! Anname lihtsalt oma südametes ruumi olla kuuldud ja laulda omaenda laulu ja iidseid mantraid, mille vibreerimissagedus on ühtsuse lainel.

 

About Sudha

For over a decade Sudha has offered sacred chants, devotional mantras and songs from a variety of traditions, taking her audiences on an exquisite journey through sound, into the heart of stillness and prayer. She weaves influences from the East, from the Sufi, Tibetan and Indian traditions as well as chants from Africa, Hawaií, Native America and beyond, inviting listeners to join her in song, prayer and silence.

Originally from Denmark, Sudha’s background in dance, drama and music reaches back to her childhood, where she also developed an early interest in self- discovery and the mysteries of our seen and unseen world. Since 2002, she has been performing internationally through Europe, Australia, USA, Japan and India at concerts, festivals and meditation events.

In 2006 a deep process at the Oneness University near Chennai, India, Sudha experienced a profound sense of Oneness and found a path through which she could access the divine source of energy. This energy is now transmitted through her singing and is available to all who choose to join Sudha through listening to her live in concert or via her CD’s.

www.sudhasong.com

https://www.facebook.com/Sudha-Singing-into-Silence-179954285391060/

https://www.youtube.com/user/sudhasong/videos

Workshop – The Sound of the Heart – March 12th 2016 at 15:00-16:15 – Estonia, Tallinn, Põhja pst 27A

With simple exercises of chanting on the chakras, meditation and intuitive heart singing we drop into a space of Oneness, where deep inner peace and healing happens. Coming together in a group with shared intention and focus helps to amplify our experience and lift each other to a higher frequency. The mantras are simple yet powerful keys to open the energy flow through the body. No experience with chanting is required, everyone can join. We will give our hearts the space to be heard and to sing its own song, as well as chanting ancient mantras creating a vibrant resonance of Unity.