Kuupuhastus

12. märtsil 2016 Kultuurikatlas

Kuupuhastus, naise salavägi

15:00-16:15 NAISTESAALIS

Tantristliku jooga teaduse kohaselt peitub menstruatsioonis tohutu energia ja võimas vägi, mida iga naine saab tõhusalt kasutada sügavaks enesearenguks.

Siin töötoas räägime kõigepealt menstruatsiooni tähendusest ja selle energia õige kasutamise ülimast olulisusest. Joogid väidavad lausa, et ilma selle energia teadlikku kontrolli ja suunamiseta, ei saa me rääkida sügavast vaimsest arengust, samas kui suudame seda energiat kontrollida, oleme jõudnud juba väga kaugele.

Teeme läbi ka asanad, ehk kehaasendid, mis on eriti soovitatavad menstruatsiooni ajal sooritada. Lisaks räägime toitumisest ning muudest nõuannetest ja nippidest, mis aitavad päevade ajal oma naiselikku väge vaimseks arenguks suunata ja kasutada.

Karolin TsarskiKarolin Tsarski

Olen vaimsuse ja jooga vastu huvi tundnud juba teismeeast, kui andsin endale lubaduse, et kunagi ma joogaga ka tegelema hakkan. Vaimset teekonda alustasin reiki, tantra,, Hawaii lomi-lomi massaaži ja šamaani kursustega. Tegelesin ka nö „spordiklubi joogaga“, kuid esimesele autentse jooga kursusele jõudsin 2011. aastal Agama Yoga Mehhiko harus. Olles leidnud selle õige joogakooli, jätkasin õpinguid Agama Yoga Eesti harus ning läbisin ka joogaõpetajate koolituse Agama Yoga peakorteris Tais. Täna annan joogakursusi edasi Isvara Jooga koolis ning valikainena gümnaasiumidele.