Heaolumess

Heaolumessiga seotud küsimusi ootab Sirli Seliov, tel 5346 0560, e-post: sirli@joogafestival.ee

Heaolumessile ootame üle 50 messiboksi ja mess on külastajatele prii sissepääsuga!

Vürtsikad lõhnad ja eksootiline käsitöö – saad kõike oma silma ja käega nautida ja kaasa osta! Heaolumessil on mõnus muusika, palju lahedaid inimesi, kellega leiad ühise keele äsjaostetud joogatarbe või pilli proovimisel teetassi taga. Aga ka õige tundega tehtud käsitöö, Eesti disain ja joogatarbed – joogamatid, matikotid, meditatsioonipadjad, idamaa muinasjutu Aladdini-püksid, plaadid, viirukid ja joogariided. Messilt saab koju kaasa osta vaimu virgutavaid kohalikke tooteid nagu lõhnaküünlad ja –seebid. Ei puudu ka looduslikud kehahooldustooted, keha virgutav kosmeetika ja terviseteed. Heaolumessil pakutakse vaid parimat taimetoitu, mis viib keele alla nii puhta maitse kui vürtsikate idamaa roogade austajail.

Töötubade vahepeal saad lehitseda ja kaasa osta vaimset kirjandust. Jutustamist ja lugemist leiab ka joogakoolide ja -stuudiote ja erinevate terviseedendajate messiboksides. Siin on hea võimalus teha oma otsus, millist joogastiili või treeningut ja kus hakata regulaarselt harrastama, sest sobima peab nii stiil kui õpetaja. Selle kõigega saad tutvust teha heaolumessil.

Joogafestival on parim koht joogaga tutvuse tegemiseks või tutvuse süvendamiseks. See on hinge pidu, elustiilifestival, kus heaolumessil mõnusalt teiste osalejatega tuttavaks saada ja joogajuttu puhuda. Kohtume seal!