Elustiilipäev soodushinnaga 7. veebruarini!

Kallid joogasõbrad!

Väljas on viimastel päevadel nii kevadine sula, et märtsikuu ei tundugi enam kuigi kaugel.
Seepärast tuletame meelde, et tasub kalendris üle kontrollida, kas 12. märtsil on kirjas Joogafestivali Elustiilipäev Tallinna Kultuurikatlas.
Sõbrahinnaga pileteid saab osta veel selle nädala lõpuni!
SudhaArtistPicKava on nüüd lõplikult paigas ja eriti rõõmustab, et peaesinajaks tuleb fantastiline muusik Sudha oma lummava “Südame hääl” töötoaga.
Üle kümne aasta on Sudha pakkunud pühasid loitse, pühendusega mantraid, väelaule ja muusikat erinevatest traditsioonidest. Iga kord võtab ta oma kuulajad justkui kaasa erilisele rännakule läbi helide, otse vaikuse ja rahu südamesse, palveseisundisse. Oma loomingus põimib ta loitse idamaadest, sufidelt, Tiibeti ja India traditsioonidest kui ka Aafrikast, Havailt, põlisameerikast ja mujaltki.
Terve elustiilipäeva programmiga saab tutvuda kodulehel: www.joogafestival.ee/elustiilipaev/programm/
Piletid Piletilevist: http://www.piletilevi.ee/est/piletid/varia/treening/joogafestival-2016-pass-177853/?shop_provider=jofe
Rõõm on teatada, et Kultuurikatlas samaaegselt toimuv Heaolumess tõotab kujuneda erakordselt mitmekesiseks. Erinevaid kaupu tuleb müüma enam kui 60 pakkujat. Heaolumess on tasuta ja sinna olete samuti kõik oodatud uudistama.
Olge hoitud ja püsige terved ses kevadise maiguga veebruaris!
Joogafestivali korraldajad